פוליש מקצועי

•    מחפש אחר חברת פוליש מומלצת?
•    מעוניין באנשי מקצוע עם נסיון רב שנים בתחום?
•    רוצה מידע נוסף אודות סוגי הפוליש השונים?


פוליש כולל פעולה של ניקיון והברקה. כך תוכל להשיג מראה חגיגי לרצפות הקיימות אצלך בבית. כאשר אתה מחליט לעשות פוליש בביתך כדאי מאוד שתבחר בחברת פוליש מומלצת עם נסיון רב שנים אשר תבצע לך את העבודה. יש חברות עם ידע ונסיון לעזור לך בתחום הפוליש.

סוגי הפוליש

בגדול קיימים שני סוגים עיקרים של פוליש בשוק הנקיון:

•    פוליש ווקס
•    פוליש קריסטל

כמו לכל דבר בחיים, לכל אחד מסוגי הפוליש הקיימים יש יתרונות וחסרונות מובהקים. פוליש ווקס הוא הפוליש המוכר כמעט בכל בית. הוא נפוץ מאוד וגם זול יותר מפוליש הקריסטל. כאשר בוחרים בפוליש ווקס בפועל מורחים על הרצפה חומר המכיל שעווה אשר נותן לרצפה מראה חלק ובוהק. החיסרון הבולט של פוליש ווקס הוא סכנת ההחלקה הטמונה בו. וחיסרון נוסף הוא כאשר מזיזים רהיטים על רצפה שמצופה בווקס החומר נשרט ומשאיר סימנים.

פוליש קריסטל לעומת פוליש ווקס פחות זול אך איכותו גבוהה יותר והוא נשמר לאורך זמן. הוא מתבצע על ידי אנשי מקצוע, מחברת פוליש מומלצת, שמשתמשים במכונה מיוחדת אשר מחדירה את הקריסטל לרצפה בטכניקה מיוחדת והרצפה נשארת מבריקה להרבה מאוד זמן.

רצפה אשר הוברקה בפוליש קריסטל היא רצפה ממש נוצצת, אין סימנים של גרירת רהיטים ואין כל סכנת החלקה. המראה של הרצפה אשר הוברקה בפוליש קריסטל הוא מראה ממש חגיגי אשר כמעט כל בתי המלון ובתי העסק שמכבדים את עצמם משתמשים בפוליש זה להברקת המרצפות שלהם.

חברת פוליש מומלצת – לא להתפשר

אז אם אתה מרגיש כי הרצפה שלך בבית זקוקה לרענון במראה שלה, או אם אתה בעל עסק המכבד את עצמו הרוצה לתת לבית העסק שלו מראה חגיגי ונקי ללא רבב, חשוב לעבוד רק עם חברת פוליש מומלצת. מבטיחים לך כי לא תתאכזב ותקבל את השירות על הצד הטוב ביותר מאנשים שהם לא רק הכי מקצועיים ומנוסים אלא גם הכי אמינים בתחום הפוליש כיום.

אזורי שירות

חברות פוליש פועלות בכל רחבי הארץ. גם בצפון, גם במרכז וגם בדרום הרחוק. איפה שאתה צריך שירות שם יתייצבו מיטב הפועלים, מצוידים בחומרים חדישים ובמכונות פוליש מתקדמות. כשעובדים עם חברת פוליש מומלצת ואיכותית ניתן להזמין פוליש לרצפה ובנוסף ניקיון כללי. מהניסיון שלנו, לא תתאכזב ותשאר לקוח קבוע לכל החיים.

מחירון

את המחירים הכי אטרקטיביים בתחום הפוליש תקבל אצל חברות מומלצות עם ניסיון רב שנים. רצוי לתמחר את העבודה רק לאחר שרואים ויודעים בדיוק באיזה סוג רצפה מדובר ובאיזה גודל של רצפה כמובן. לכל פרמטר ישנה השפעה על המחיר. חשוב שתדע כי בד"כ כוללים במחיר גם שירותי נקיון כך שאתה מקבל שני שירותים במחיר אחד (משתלם ביותר). כל שנשאר לך לעשות הוא ליצור קשר עוד היום ולהזמין את השירות המבוקש.

פוליש לרצפה - טיפים שחייבים להכיר!
ניקיון בתים פרטיים - דגשים חשובים
 

צרו קשר

  • w-facebook
  • YouTube Clean

לקבלת מידע 

ליצירת קשר - רונן: 054-442-7450

© 2019 by GV-VAC  |  עיצוב ובניית אתר: סטודיו תלתן