ניקיון דירות חדשות (מקבלן)

•    סוף סוף הדירה החדשה מוכנה? קיבלת מפתח?
•    סיימת שיפוץ וצריך ניקיון יסודי?
•    זקוק לחברת ניקיון מומלצת במחיר הגיוני?


הגעת למקום הנכון! במסגרת עבודתנו אנו עובדים מול מגוון חברות ניקיון, כאשר 'ספידי קלין' הינה תמיד ההמלצה הראשונה שלנו. חברה טובה תספק לך שירותי ניקיון דירות חדשות ברמה הכי מקצועית שיש, כולל שירות יעיל שיבטיח לך בית מבריק תוך שעות ספורות בלבד. הצוות שלהם מגיע לכל מקום בארץ, במחירים סופר אטרקטיביים.

אז מדוע להזמין בכלל חברה?

כמובן, שכל דירה או נכס אתה יכול לנקות בעצמך. אך, האם זה יהיה נקי כמו ניקיון יסודי שיתבצע על ידי צוות? כנראה שלא (בטוח שלא). מעבר דירה או שיפוץ דירה יכול להיות תהליך מעיק, כאשר בסיומו אתה תרצה לחזור לשגרה שלך בצורה מהירה ונעימה. לשם כך, אל תבזבז זמן או אנרגיה, פנה לחברת ניקיון דירות חדשות כדי שיעשו את העבודה עבורך, ניקיון כל המשטחים ופינוי פסולת בזמן מינימלי.

יתרונות השירות

שירות ניקיון דירות חדשות כולל מגוון מרכיבים:

-    ניקיון יסודי בזמן הקצר ביותר
-    צוות אמין ומקצועי שישאיר דירה נקייה במחיר לכל כיס
-    פינוי פסולת בנייה
-    ניקיון כתמי צבע, שריטות ופגמים
-    הגעה לפינות בבית שלא תוכל להגיע אליהן

למי זה מתאים?

צוות הניקיון של 'ספידי קלין' מספק שירותי ניקיון הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, כולל דירות חדשות מקבלן כמובן.

שים לב, במקרה של ניקיון דירות חדשות מקבלן – הקבלן לרוב לא ישאיר דירה מבריקה ונקייה מפסולת, ואתה שחלמת להיכנס כבר לדירה תוכל לחסוך בזמן ועוד מאמץ מיותר ולהזמין חברת ניקיון.

ניקיון לאחר מעבר דירה – הדייר הקודם בוודאי לא השאיר דירה מצוחצחת, ולכן תרצה לנקות ולטהר כל חדר ופינה בבית בצורה סודית, שתתן הרגשה טובה.

ניקיון לאחר שיפוץ – שיפוץ הינו תהליך ארוך ומעייף שבסופו לא תרצה להתמודד עם לכלוך ופסולת שלא כל כך בטוח מה לעשות איתה, לכן תמיד עדיף לקרוא לאנשי המקצוע.

ניקיון דירה חדשה - כיצד זה עובד?

במידה ואתה זקוק לשירות ניקיון דירות חדשות, זו הכתובת. חברת 'ספידי קלין' תוכל לשלוח צוות ניקיון בהקדם האפשרי לפי הצרכים האישיים שלך, לאזור שבו אתה גר. נהוג לחשוב כי ניקיון דירות חדשות זהו עסק יקר, כבר לא! אנחנו מאמינים שהשירות צריך להיות זמין ואפשרי לכל כיס, ולכן המחירים בהתאם. המחיר המדויק של השירות ייקבע לפי גודל הדירה, המצב הנוכחי שלה ואילו שירותים נוספים תרצה, פוליש מרצפות, ליטוש שיש ועוד.

שירותי פוליש

בעת ניקיון דירות חדשות או לאחר שיפוץ מומלץ במיוחד לבצע פוליש לרצפה. פוליש לרצפה בעצם מעניק שכבת הגנה לרצפה החדשה שלך מנזקים של רהיטים, כלי עבודה ושריטות כאלו ואחרות. מלבד זאת, פוליש מעניק לרצפה מראה חדש ויוקרתי שבאופן מידי משדרג את מראה הבית.

למה לבחור חברה כזו ולא אחרת

אתה תרצה בביתך רק צוות מקצועי ואמין שתוכל לסמוך עליו, כמו שאנחנו מספקים, כבר במשך שנים ללקוחותינו, וכל זה במחירים אטרקטיביים ביותר.

ניקיון בתים פרטיים - דגשים חשובים
חברת ניקיון בנתניה - המלצה